joomla

Нещодавно недільна школа с. Ходоси, у супроводі настоятеля протоієрея Олега Козіонова, здійснила паломницьку поїздку до святинь Рівненщини. Було відвідано Свято-Миколаївський чоловічий монастир у місті Дубно та Гурбинський Свято-Воскресенський чоловічий монастир.

В місті Дубно юних паломників зустрічали ченці Свято-Миколаївського монастиря. Спочатку було відслужено молебень за здоров’я дітей та батьків наприкінці якого всіх було окроплено освяченою водою. Ієромонах Миколай (Хмарний) провів корисну та пізнавальну екскурсію по обителі, в якій розповів про багаторічну історію монастиря.

Наступною зупинкою дитячої поїздки стала Гурбинська обитель де дітей зустріли ієромонах Лука (Зань) та ієромонах Марк (Лісний), в співслужінні яких було звершенно молебень. Після подячного слова, всіх паломників було окроплено освяченою водою та помазано єлеєм. І знову екскурсія. Діти почерпнули багато цікавого про монастир з уст ієромонаха Марка (Лісного), який розповів про історію битви під Гурбами, показав криївку та все підсумував цікавими питаннями, на які діти активно відповідали.

Наприкінці поїздки парафіяни с. Ходоси організували для дітей смачний обід на природі.

Андрій Левицький
викладач недільної школи с. Ходоси