joomla

15 червня 2018 року, на запрошення директора Державного історико-культурного заповідника м. Дубно Леоніда Кічатого, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон взяв участь в урочистостях з нагоди 25-ї річниці утворення заповідника.

На початку урочистих заходів у Замковій каплиці на честь пророка Божого Іллі архіпастир очолив молебень, під час якого були піднесенні прохання за Україну та її воїнів, за Утворення в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви, а також за керівництво та працівників Дубенського Державного історико-культурного заповідника.

Владиці співслужив благочинний Дубенського міського благочиння протоієрей Василій Лозинський та насельники Дубенського Свято-Миколаївського чоловічого монастиря.

По завершенні молебню відбулась урочиста частина, під час якої архіпастир привітав працівників з 25-ю річницею та наголосив на духовному значенні історико-культурного заповідника для міста Дубна та всього Рівненського краю.

В свою чергу директор Державного історико-культурного заповідника м. Дубно Леонід Кічатий подякував владиці за постійну підтримку і співпрацю та відзначив архіпастиря Подякою.

Прес-служба Рівненської єпархії

фото Ксенія Галицька