joomla

12 липня, в день пам'яті славних і всехвальних апостолів Петра і Павла, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Петропавлівську громаду с. Великі Межирічі Корецького благочиння, де, з нагоди храмового свята, очолив Божетвенну літургію.

При вході до храму свого архієрея зустріли місцеві парафіяни, які піднесли владиці український коровай і квіти.

За богослужінням архіпастирю співслужив благочинний Корецького благочиння протоієрей Іоан Мациканич, настоятель храму священик Роман Михайлишин та запрошенне духовенство.

Під час Малого входу архієпископ Іларіон нагородив ієрея Романа Михайлишина черговою богослужбовою нагородою – правом носіння наперсного хреста.

За богослужінням були виголошені додаткові прохання про створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за Святійшого Патріарха Варфоломія, за Президента України, Верховну Раду та розпочате діло рук їх, а також за воїнів, які захищають нашу батьківщину від нашестя чужинців.

По завершенні літургії відбувся хресний хід навколо храму з читанням Євангелія та окропленням вірних освяченою водою.

Потім архієпископ Іларіон звернувся до вірян з повчальним словом та привітав настоятеля і громаду з престольним святом.

У свою чергу священик Роман Михайлишин подякував архіпастирю за візит і очолену ним молитву та підніс владиці на молитовну пам'ять Почаївську ікону Пресвятої Богородиці.

Завершилось святкове богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Рівненської єпархії