joomla

15 липня, у 7 неділю після П'ятидесятниці, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Троїцьку громаду с. Новоукраїнка Млинівського благочиння, де очолив Божественну літургію з нагоди 20-річчя храму.

За богослужінням владиці співслужив благочинний Млинівського благочиня протоієрей Володимир Левандовський, настоятель храму протоієрей Іван Липка та прибуле духовенство.

Під час малого входу, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, владика Іларіон нагородив протоієрея Івана Липку черговою богослужбовою нагородою – правом носіння митри.

Після Євангельського читання архіпастир звернувся до вірян з повчальним словом.

За богослужінням були виголошені додаткові прохання про створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за Святійшого Патріарха Варфоломія, за Президента України, Верховну Раду та розпочате діло рук їх, а також за воїнів, які захищають нашу батьківщину від нашестя чужинців.

По завершенні Божественної літургії та молебню владика Іларіон, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, відзначив активних парафін церковними відзнаками: Степана Корзана Орденом Святого Архістратига Михаїла, а Михайла Приходька медаллю «За жертовність і любов до України».

Наостанок владика Іларіон освятив фігуру Хреста Господнього, яка встановлена у центрі села.

Прес-служба Рівненської єпархії