joomla

З благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона молодь Свято-Михайлівського храму Млинова в середині липня оздоровлювалася і духовно збагачувалася у православному таборі при Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких Могилах.

Робота табору була наперед продумана. Кожен день мав своє тематичне спрямування. Так пройшли день здоров’я та спорту, день мистецтва, день історії, день духовності, день пригод. Відповідно і заходи були підпорядковані тематиці дня. Це і конкурси, і змагання, і квест, і екскурсія до місцевого музею, і похід на Козакову яму тощо.

Традиційно вихованці і наставники відвідували богослужіння у монастирі та приступили до таїнств Сповіді та Причастя.

А ще був відпочинок на річці та вечірні ватри. Усім до душі припала гра «Таємний друг», у ході якої кожен намагався зробити щось приємне своєму другові.

Також змістовними і цікавими були бесіди на духовну тематику із настоятелем Свято-Михайлівського храму протоієреєм Тарасом Варваруком, розповіді священика про особливості богослужінь, проскомидію. Ми дізналися багато цікавого про церковні таїнства.

Важливу роль у проведенні табору відіграла братія монастиря на чолі із намісником ігуменом Софронієм Бордюком, яка створила атмосферу затишку і здійснювала духовну опіку над нами.

Особливу подяку висловлюємо родині Стариків – отцю Роману та матушці Вікторії, які велику частину свого часу присвятили таборянам, допомагали в організації побуту, спілкувалися на різні теми біля ватри, частували смаколиками.

Час злетів дуже швидко, усім було сумно покидати це чудове місце, але у кожного поселилася надія наступного року знову приїхати у Пляшеву і відпочити у таборі.

Світлана Швайчук,

учитель Недільної школи Свято-Михайлівського храму Млинова