joomla

З благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, в селі Поляни Березнівського району, відбувся дитячий православний табір «Соколята». Серед багатьох учасників в таборі також взяли участь вихованці недільної школи Свято-Троїцького храму м. Рівне (Басів Кут).

Протягом тижня діти стали справді християнською сімє’ю, об’єдналися любов’ю до Бога, адже відпочинок дітей постійно супроводжувала молитва. Учні розпочинали день і завершували його молитвою. Вихованці залюбки приймали участь у таборових квестах, спортивних розвагах. Також діточки мали змогу займатись творчістю- малювали виготовляли різноманітні вироби. Їм у цьому допомагали вихователі: Пугайко Оксана, Климчук Олена, Ірина Ковалюк, Поліщук Юрій та диякон Федір Зінь. Особливої уваги та вдячності заслуговує наш кухар Андрій Сидорович.

Кожен учасник табору за свою активність в спортивних змаганнях, іграх та творчих завданнях отримав медалі, грамоти, подяки, гарний настрій і дитячу радість. Але, головне – діти отримали навички спільного життя в молитві, християнській любові, прощенні та взаємодопомозі, бо ж недарма навчає Святе Письмо: «Напоум юнака на початку путі його і він не ухилиться від неї, коли і постаріє» (Пр.22:6)

Закінчився табір подякою Богові за можливість його проведення і подякою усім, хто до нього долучився, зокрема настоятелю прот. Леоніду Поліщуку, клірику парафії прот. Григорію Горбачу за їхні молитви та настанови, а також меценатам.

диякон Федір Зінь