joomla

На запрошення митрополита Чернівецького і Буковинського Данила, 12 серпня, в 11-у неділю після П’ятидесятниці, Чернівці відвідав архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

Разом з митрополитом Данилом владика Іларіон відслужив Божественну літургію у храмі на честь святого апостола і євангелиста Іоана Богослова, що у районі Хабаківка (вул. Миру) обласного центру.

Ініціатором архієрейського служіння став настоятель священик Михайло Голобородько. Адже минає 10 років, як було звершено Таїнство Священства – рукоположення єпископом Іларіоном (на той час єпископ Чернігівський і Ніжинський) отця Михайла. Він став першим рукоположеним священиком єпископа Іларіона, і відбулося це в Чернігові.

Після Євангельського читання архієпископ Іларіон звернувся до парафіян з повчальним словом, в якому наголосив, що притча яка в цей день читалася у храмі, яскраво віддзеркалює ставлення християн між собою. Нею Господь підкреслює, що всі ми повинні прощати. Злому рабові цар простив весь його борг, а він у свою чергу повинен був простити і своєму боржнику. Такий закон прощення і «всі ми повинні дотримуватися цього Закону прощення: прощати всім – і друзям, і ворогам своїм. Ніколи, ні на кого не можна тримати зла ні в думках, ні в діях своїх» - закликав вірян у своєму слові владика Іларіон.

Перед Причастям до парафіян храму з архієрейськими настановами на тему євангельської моралі та її дотримання у повсякденному житті звернувся й митрополит Данило.

Наостанок настоятель храму священик Михайло Голобородько щиро подякував владикам за спільну молитву, за увагу до молодої парафії, яка розвивається і має плани будівництва нового, більшого храму. Отець висловив вдячність всім жертводавцям, які за покликанням Божим і дією Святого Духа жертвують на справи зміцнення духовного життя парафії.

Прес-служба Рівненської єпархії

за інформацією orthodox-cv.org