joomla

Таку традицію вирішили започаткувати голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко спільно з релігійними конфесіями Рівненщини. 02 жовтня їх зустріч вперше відбулась у форматі «Духовного ранку». Цей захід передбачає відкрите спілкування довкола біблійних та актуальних соціальних тем.

«Основна мета – вивчення Біблії, що завжди і для всіх актуально, а також налагодження міжконфесійного діалогу та об’єднання зусиль релігійних організацій у добродійній діяльності для дітей, учасників АТО та інших категорій людей. Тому до спілкування може долучитись кожен бажаючий. Надалі ці зустрічі будуть відбуватись о 8 ранку першого вівторка кожного місяця», – зазначає Олексій Муляренко.

Окрім того, під час зустрічі було прийнято рішення про відновлення роботи Рівненської обласної ради християнських церков. Її створили ще у 2005 році, але останнім часом робота ради мала формальний характер.

«Не було системності в діяльності і не було реального наповнення, тож сьогодні хочемо надати новий сенс. Сьогодні члени ради переглянули та затвердили склад учасників та оновили положення про Раду християнських церков», – розповів Олексій Муляренко.

Цю ідею підтримали представники усіх релігійних конфесій – православні, греко-католики, римо-католики і протестанти. Обрали й очільника на найближчі півроку Ради – архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона:

«Нині Українська Православна Церква повільно, але впевнено йде до єдності. Віримо, що це увінчається успіхом, незважаючи на неймовірний опір нашого сусіда. Нам, керівникам, варто простягнути руки один одному і сісти за стіл переговорів. Наша праця повинна спрямовуватися на соціальне служіння церкви для людей», – наголосив владика Іларіон.

На завершення зустрічі анонсували щорічний обласний молитовний сніданок, який відбудеться 10 жовтня о 8 ранку у Рівному.

За інформацією rv.gov.ua