joomla

 26 жовтня 2018 року в день пам’яті преподобного Миколи Святоші князя Луцького, Чернігівського та преподобної Параскеви Сербської, з благословення, архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, паломницьким центром «Воскресіння» було організовано паломництво до древніх міст Дубно та Кременець.

Розпочалася прощі з нічної Божественної літургії, яку паломники звершили у церкві Різдва Пресвятої Богородиці міста Дубно з дозволу настоятеля протоієрея Іоана Дуди. Після літургії рівняни помолилися також перед великою святинею – ковчегом із мощами дев’яти угодників Божих:мученика Трифона, священномученика Харлампія, святителя Григорія Ниського, апостола і священномученика Симеона родича Господнього, великомученика Феодора Стратилата, великомученика і цілитиля Пантелеймона, святителя Іоана Милостивого, патріарха Олександрійського мученика Інокентія Аполонійського, преподобного Іова ігумена чудотворця Почаївського. Після акафісту всіх прочан було помазано освяченим єлеєм. 

Після міста Дубно паломники вирушили до Кременця де помолилися в Преображенському соборі та Богоявленському жіночому монастирі.

Також цього дня рівненські прочани побували біля джерела Святої Праведної Анни, що в с. Лішня, де нещодавно побудовано пантеон воїнам, які загинули боронячи Рідну Неньку Україну від російського агресора. Тут рівняни помолилися за упокоєння душ загиблих воїнів завершивши літію.

Духовно потрудившись паломники з Божою поміччю повернулися до своїх домівок.

протоієрей Миколай Капітула,

головний координатор паломницького центру "Воскресіння"