joomla

До дня Святого Миколая Рівненське обласне відділення Всеукраїнського Дитячого фонду з 15 листопада проводить акцію «Стати чарівником може кожен!» з метою зібрати кошти та подарунки для підопічних фонду дітей.

30 листопада, в рамках цієї акції почала діяти  «Майстерня Святого Миколая» з виготовлення сувенірів та іграшок зимово-новорічної тематики для благодійного ярмарку.

Розпочалася робота «Майстерні» майстер-класом «Диво своїми руками» з виготовлення новорічних пінгвінів. У приміщенні актового залу працівники Міського центру творчості учнівської молоді - завідуюча відділом Приймачек Тетяна Олександрівна, психолог Боровець Тетяна Святославівна, керівник гуртка Мудрик Оксана Євгенівна - навчили всіх бажаючих робити чудову іграшку своїми руками.

До цього долучилися учні Недільної школи Свято-Покровського кафедрального собору на чолі з керівником Хоміцькою Мирославою Анатоліївною, учні Недільної школи Свято-Воскресенського собору, пластуни Рівненської станиці на чолі із священиком Романом Сєткіним, студенти-волонтери Рівненських вузів - НУВГП та МЕГУ.

Правління ГО «Рівненське обласне відділення Всеукраїнського Дитячого фонду» щиро дякує учням, пластунам та студентам за участь у акції, наставникам – за розуміння і підтримку діяльності фонду та за виховання у молоді кращих людських рис, працівникам Міського центру творчості за допомогу і навчання.

 

 

Галина Савченко, голова правління

Рівненського обласного відділення

Всеукраїнського Дитячого фонду