joomla

Паломники Рівненської єпархії, з благословення в.о. Екзарха європи, голови Управління зовнішніх церквоних зв’язків, архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона у ці дні перебувають з прощею в Греції. 

 

Як завжди невідємною складовою паломництва є участь у богослужіннях. Великою радістю для прочан з Рівненщини стала можливість 7 грудня, в день пам’яті святої великомучениці Катерини, звершити Божественну літургію у храмі на честь преподобного Серафима Саровського в Салоніках.

 

Літургія відбулася з дозволу настоятеля храму протоієрея Льва, за узгодженням з митрополитом Неапольським і Ставропульським Варнавою.

 

Своїм прекрасним візантійським співом богослужіння супроводжував спів місцевого хору, а сама літургія звершувалася трьома мовами: грецькою, церковно-слов’янською та українською.

 

По-особливому в цей день підносились молитви за єдність церковну та за утворення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви. 

 

По завершенні богослужіння рівняни подякували отцю-настоятелю і громаді за можливість помолитися разом за Божественною літургією та звершити святу Євхаристію. 

 

В свою чергу настоятель храму – протоієрей Лев, подякував рівненським прочанам за молитву і наголосив на тому, що Православна Церква Греції молиться за мир та єдність в Україні.

 

 

 

протоієрей Миколай Капітула,

головний координатор паломницького центру "Воскресіння"