joomla

17 грудня, в день пам’яті святої великомучениці Варвари, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолив Божественну літургію з нагоди храмового свята у Свято-Варваринському жіночому монастирі м. Дубно.

За літургією владиці співслужили: намісник Свято-Миколаївського чоловічого монастиря м.Дубно ігумен Меркурій (Бікіра), намісник Хресто-Воздвиженського (Чеснохрестського) чоловічого монастиря с.Панталія ієром. Миколай (Хмарний), Дубенський міський благочинний протоієрей Василій Лозинський та клірик Свято-Варваринського монастиря прот. Володимир Пасєка.

 

Разом з духовенством та парафіянами монастиря молилася настоятельниця обителі ігуменя Єфросинія (Таборинська).

 

У своїй проповіді архіпастир розповів про мученицький подвиг святої великомучениці Варвари та привітав всіх присутніх із знаменною подією - створенням Помісної Православної Церкви України та закликав усіх і надалі молитися, щоб незабаром все українське православ'я об'єдналося навколо Київського престолу. 

 

Завершилось богослужіння уставним многоліттям.

 

По завершенні літургії архіпастир передав для Дубенського хоспісу матеріальну допомогу: засоби гігієни та ласощі, які придбали коштом прихожан Свято-Вознесенського храму м.Дубно та парафій Дубенського благочиння. 

 

 

 

Прес-служба Рівненської єпархії