joomla

18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, у Рівненському Свято-Покровському кафедральному соборі на вечірню службу були запрошені діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, з міста Рівне та з Рівненського району

Керівник Недільної школи собору Хоміцька Мирослава Анатоліївна цікаво розповіла про життя і діяння Святого Миколая, а її учні для гостей підготували квест, одну з зупинок у якому організували дівчата з ПЛАСТу. Діти мали змогу познайомитися та потоваришувати, виконуючи завдання та допомагаючи одне одному. Після завершення гри всі учасники відвідали службу, яку звершив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

 

Перед тим, як вручати всім присутнім в соборі дітям солодкі подарунки до Дня Святого Миколая Владика Іларіон звернувся до сиріт зі словами теплої батьківської турботи і особисто привітав їх зі святом. Також ці діти отримали від Рівненського обласного відділення Всеукраїнського Дитячого фонду конверти з суттєвою грошовою допомогою та пакети з консервами, а пластуни на чолі зі своїм виховником - пластовим капеланом отцем Романом (Сєткіним) за сприяння Великоомелянського НВК організували іграшки, розвиваючі ігри, канцтовари, книги, вафлі, яблука та горіхи. Таким чином, спільними зусиллями вдалося створити святковий настрій невеликій частині дітей, що потребують посиленої уваги небайдужих дорослих і вселити в їхніх душах віру в те, що світ і люди в ньому - добрі.

 

Крім того в Свято-Покровському кафедральному соборі відкрилася чудова виставка-ярмарка солодких сувенірів власного виробництва, яку відвідали усі гості, придбавши домашнім оригінальні смаколики.

 

Також перед початком вечірньої служби учні Недільної школи провели благодійний ярмарок на користь своєї випускниці, яка потребує термінової операції та дорогого лікування.

 

Святий Миколай за життя обдаровував усіх своєю дивовижною допомогою. І в наш час бажання творити добро, допомагати тим, хто опинився у скруті, продовжує жити в душах небайдужих людей, бо послідовники Святого Миколая продовжують його справи.

 

Щиро дякуємо усім, хто долучився до прояву доброти і щирості.

 

Галина Савченко, голова правління

Рівненського обласного відділення

Всеукраїнського Дитячого фонду