joomla

25 грудня 2018 року, в день пам`яті святителя Спиридона, єпископа Тримифунтського, в головному храмі Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря було звершено урочисте богослужіння, яке очолив священноархімандрит обителі - архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон. Владиці співслужив намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда) та запрошене духовенство.

 

На малому вході владика Іларіон нагородив кліриків єпархії черговими богослужбовими нагородами:

 

- правом носіння камилавки настоятеля храму на честь преподобної Параскеви Сербської с. Пустомити Гощанського благочиння Рівненської єпархії ієрея Петра Майбу;

 

- правом носіння подвійного ораря ієродиякона Іллю (Соцького) та диякона Сергія Баранецького.

 

По завершенні літургії був відслужений молебень до святителя Спиридона перед шанованою іконою з частичкою взуття та мощей святого, яка є однією із святинь Гурбинського монастиря.

 

Після відпусту владика Іларіон звернувся до присутніх вірян із вітальним та повчальним словом, а також вручив медалі "За жертовність та любов до України" ігумену Онуфрію та благодійникам.

 

Зі словами подяки до архієрея звернувся намісник обителі, який у свою чергу від імені братії монастиря подякував владиці за звершене богослужіння, за вручені нагороди та за повчальне архіпастирське слово.

 

Завершилось урочисте богослужіння уставним многоліттям.

 

 

 

За інформацією прес-служби Гурбинського монастиря