joomla

27 січня 2019 року, у другій половині дня, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, на запрошення настоятеля Свято-Покровської парафії села Грушвиця протоієрея Петра Єзерського, звершив чин освячення новозбудованої дзвіниці, яку старанням жертводавця Степана Максимова звели на подвір'ї храму. 

За богослужінням молився народний депутат України Андрій Лозовий, голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук, перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк, депутат Рівненської міської ради Роман Стасюк та сільський голова Грушвиці Олександр Данилюк.

Окропивши  дзвіницю та всіх молільників архіпастир привітав настоятеля та громаду із знаменою подією у їхньому житті, зазначивши що «ці дзвони від сьогодні будуть лунати для всіх віруючих, закликаючи кожного християнина прийти до храму і помолитись Богу». 

Потім владика Іларіон відзначив мецената будівництва Степана Максимова орденом Святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня та закликав віруючих єднатися довкола Єдиної Помісної Української Православної Церкви.

Також цього дня архієпископ Іларіон благословив учасників фестивалю колядок, які за доброю традицією щороку проходять у Грушвиці. 

 

 

Прес-служба Рівненської єпархії

фото Василь Мосійчук