joomla

4 березня 2019 року у Дубно відбувся молебень для військовослужбовців військової частини А 2755. За здоров’я та щасливу дорогу в зону ООС за воїнів молилися протоієрей Ігор Когут, священик Ігор Волянюк, протодиякон Олександр Цомпель та військовий священик Богдан Тимощук.

Після закінчення молитви священнослужителі ПЦУ благословили воїнів та окропили їх освяченою водою.

В своїх проповідях священнослужителі наголосили на любові та доброму ставленні солдатів до місцевих жителів Донбасу, дотриманні духовної чистоти та виконанні Божих заповідей.

В благословення військові Збройних сил України отримали Стрітенські свічки, ікони та натільні хрестики для молитви та захисту від ворогів видимих і невидимих.

Варто також відзначити допомогу продуктами харчування, яка була передана захисникам Української держави Свято-Юріївською церквою м. Дубно.

Ми віримо, що братня любов і спільна молитва до Всевишнього, допоможуть нам зупинити війну з Росією, повернути мир і цілісність нашій країні.

Адже в Україні в мирі та злагоді проживають представники різних національностей і віросповідань, для яких вона є рідною і всі вони просять у Господа миру і добробуту для рідної землі.

 

протоієрей Богдан Тимощук, 

член Національної спілки журналістів України