joomla

 Дорогі браття й сестри! Шановні співвітчизники!

Незабаром кожен громадянин нашої держави знову буде обирати Президента України. Вибір Глави держави – це дуже відповідальна і вирішальна подія у нашому житті, адже саме від кожного з нас залежить яким буде майбутнє України. Зараз усі ми, як ніколи, потребуємо єдності, терпіння, наполегливості і розуміння того, що керівник держави має незламно захищати незалежність України на всіх напрямках її оборони, зміцнювати безпеку та збільшувати авторитет у світі.

 

Вороги України прагнуть підступно і приховано позбавити нас незалежності, зробити український народ рабами, пропонуючи під виглядом популістичних обіцянок економічний, соціальний та культурний розвиток. Через це кандидатів стати новим Президентом України багато, але вибір один. 

 

Дорогі громадяни! Ми, представники Рівненської обласної ради християнських Церков закликаємо вас бути уважними та небайдужими, адже на чергових виборах Президента України вирішується доля рідної країни. Пам’ятайте, що ваш вибір має бути правильним, бо Президент України – це не тільки політичний керівник держави. Президент України – це глава держави, Верховний Головнокомандувач армії України, який має докладати усіх зусиль, щоб ворог українського народу не зміг нас перемогти і знищити нашу свободу. 

 

Шановні виборці! Закликаємо вас під час голосування не піддаватися на провокації, щоб ваш вибір не став зброєю ворога проти знищення нашої незалежності, європейського розвитку країни, не призвів до порушення Заповідей Божих. 

 

На всіх українців покладене завдання розбудовувати свою державу шляхом захисту її кордонів, сприяти укріпленню національної єдності та здобуттю перемоги над ворогом, який уже п’ятий рік не припиняє війну проти України. Ми є свідками того, як протягом останніх років змінилася наша держава. Зараз ми маємо сильну боєздатну армію, яка зупинила російську агресію та продовжує нарощувати свій потенціал для здобуття перемоги. Завдяки мудрій дипломатії, Україну підтримують передові демократичні держави світу. Ми отримуємо стратегічну допомогу на всіх секторах розвитку. В Україні відроджується економіка, духовність та освіта, що свідчить про правильність розвитку держави. 

 

Дорогі браття і сестри! 31 березня, вибираючи Президента України, бажаємо усім просвітлення Божою благодаттю, щоб ця справа була благою перед Богом, перемогла чесність, правда та добро, які приніс у цей світ Господь наш Ісус Христос. 

 

Від імені Рівненської обласної ради християнських церков 

 

Іларіон,

архієпископ Рівненський і Острозький,

керуючий Рівненською єпархією

Української Православної Церкви (Православної Церкви України),

головуючий у Рівненській обласній раді християнських церков

 

14 березня 2019 р.