joomla

2 червня,  з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, у Свято-Покровському соборі відбувся дев’ятий випуск вихованців Недільної школи «Премудрість Божа» Свято-Покровського собору м.Рівне.

Захід розпочався з Божественної літургії, яку очолив прот. Петро Мартинюк, який, по завершенню Богослужіння,  звернувся до присутніх у храмі з повчальною проповіддю.

Далі наступила урочиста частина для випускників, адже з вітальним словом до них звернулися  о.Петро та вчителька Мирослава Хоміцька, які вручили для своїх вихованців Пам’ятки, Біблії та молитовники. Дітей і батьків переповняли радісні почуття та духовне піднесення. Саме таким настроєм була наповнена вся концертна програма, яка звучала вже в класі Недільної школи. 

За роки навчання діти вивчали Святе Письмо, основи катехизису, особливості Православного Богослужіння та свята Православної Церкви. Також долучалися до різноманітних заходів: табори, паломницькі поїздки, фестивалі, ярмарки, концерти, з’їзди молоді та інше.

Роки навчання та спільні заходи в школі згуртували дітей, а тому кожному було що сказати, чим поділитися, висловити плани на майбутнє, адже з вересня кожен випускник  зможе продовжити своє навчання в складі молодіжної групи.

 І хочеться вірити, що зерна науки щедро зійдуть,  стежка до храму не заросте, а душа на доброту не оміліє.