joomla

8 червня 2019 року відбулася паломницька поїздка недільних шкіл с. Ходоси та с. Велика Любаша до святинь Волині, у супроводі настоятеля храму Нерукотворного Образу Христа Спасителя с. Ходоси протоієрея Олега Козіонова.

 

Першою зупинкою на маршруті маленьких мандрівників став Свято-Покровський жіночий монастир, що в с. Тростянець. Там їх зустріла та розповіла про давню історію храму ігуменя Марія. Діти, вислухавши цікаву розповідь, опустились у підземелля, де знаходиться музей. Ще однією пам’яткою монастиря є чудотворна ікона Божої Матері, до якої прихилилися всі бажаючі.

 

Подякувавши матінці за проведену екскурсію, подорож продовжилася далі. Наступним пунктом призначення став Свято-Миколаївський чоловічий монастир, що у с. Жидичин. Ієродиякон Калінік провів для дітей цікаву та пізнавальну екскурсію по території монастиря та за його межами, а саме біля скита Святого Духа, який заворожував природньою красою.

 

На завершення паломники відвідали замок Любарта, де всі піднялися на центральну вежу і побачили Луцьк з висоти пташиного польоту.

 

Левицький Андрій,

викладач недільних шкіл с. Велика Любаша та с. Ходоси