joomla

23 червня, в першу неділю після П'ятидесятниці, в день пам’яті Всіх святих, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Покровську парафію с. Малі Дорогостаї, яка нещодавно приєдналася до Православної Церкви України.

У місцевому храмі керуючий Рівненською єпархією очолив Божественну літургію. За богослужінням владиці співслужив благочинний Млинівського благочиння протоієрей Володимир Левандовський, настоятель храму протоієрей Віктор Пелех та запрошене духовенство.

На Малому вході архієпископ Іларіон, з благословення митрополита Київського і всієї України Епіфанія, нагородив протоієреїв Віктора Пелеха, Дмитра Лобанова та Василя Суса правом носіння хреста з прикрасами, а священик Іван Орел був нагороджений наперсним хрестом.

По завершенні літургії відбувся хресний хід навколо храму під час якого владика Іларіон освятив фігуру Хреста Господнього.

Потім архіпастир звернувся до громади з повчальним словом та відзначив активних парафіян Архієреськими благословенними грамотами. 

 

 

Прес-служба Рівненської єпархії