joomla

 

4 липня, рівнянину Георгію Арутюняну виповнилося б 59 років. Однак не судилося… 20 лютого 2014 року під час Революції гідності біля монументу Незалежності у Києві його життя обірвала куля снайпера. Він став одним із трьох рівнян, які у ті буремні дні поклали свої життя на вівтар незалежності України і назавжди залишилися Героями Небесної Сотні. У День народження Георгія Арутюняна на фасаді підприємства «Рівнеоблводоканал», де він пропрацював майже 20 років, відкрили меморіальну дошку.

 

На урочистості з нагоди відкриття меморіальної дошки приїхали доньки Георгія Арутюняна, які навіть через п’ять років після тих трагічних подій на Майдані не стримували сліз. Саме вони й відкрили меморіальну дошку.

 

Освятив її архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон. У своєму слові владика відзначив:

 

У кожного справжнього українця боліла душа і серце. Я вірю, що смерть Героїв Небесної сотні не стала даремною. Не дивлячись на великі потуги нашого північного сусіда розділити нас політично і духовно, ми вже зробили багато. Смерть, подвиг нашого Героя є нагадуванням кожному з нас, що ми просто зобов’язані  прикласти усі зусилля для того, щоб продовжити духовне, економічне та політичне  відродження України.

 

 

 

Прес-служба Рівненської єпархії

за інформацією сайту vodarivne.com