joomla

З благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона молодь Свято-Михайлівського храму Млинова упродовж 5 – 10 липня оздоровлювалася і духовно збагачувалася у православному таборі при Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких Могилах.

 

Роботу табору, як і в попередні роки, було ретельно сплановано. Вихованці і наставники відвідували богослужіння у монастирі. Крім того, було проведено інтелектуальні та творчі конкурси, спортивні змагання,  квест, екскурсію до місцевого музею,  похід на Козакову яму тощо. 

 

Був також і відпочинок на річці та вечірні ватри. Усім до душі припала гра «Таємний друг», у ході якої кожен старався зробити щось приємне своєму другові.

 

Як завжди змістовними і цікавими були бесіди на духовну тематику із настоятелем Свято-Михайлівського храму протоієреєм Тарасом Варваруком, розповіді священика про особливості богослужінь, облаштування храму, історію монастирського життя на Козацьких Могилах тощо. 

 

Братія монастиря на чолі із намісником ігуменом Софронієм Бордюком  здійснювала духовну опіку над нами та створила атмосферу затишку. 

 

Велику частину свого часу присвятила таборянам родина Стариків – отець Роман та матушка Вікторія. Вони допомагали в організації побуту, спілкувалися на різні теми біля ватри, частували смаколиками. 

 

Час промайнув непомітно. Кожен покидав це чудове місце із сумом та надією наступного року знову приїхати у Пляшеву і відпочити у таборі. 

 

 

Світлана Швайчук, учитель Недільної школи 

Свято-Михайлівського храму Млинова