joomla

16 серпня Елладська Церква вшанувала пам’ять святителя Акакія, єпископа Літійського і Рентінійського. Цього дня у храмі грецького міста Літі, в якому звершував своє служіння святитель Акакій, було звершенно урочисту Божественну літургію, яку очолив митрополит Лангадійський Іоан.

 

У святковому Богослужінні, на запрошення митрополита Іоана, взяли участь священнослужителі Православної Церкви України: протоієрей Миколай Капітула, протоієрей Василій Рудніцький та протоієрей Богдан Сливка, а також українські прочани, які цими днями перебувають у Греції.

 

Урочисте богослужіння звершувалося  грецькою та українською мовами, а два православні народи єдиними устами та єдиним серцем прославляли Господа Бога та славного Його угодника святителя Акакія. 

 

В кінці Божественної літургії владика Іоан подякував всім присутнім за спільну молитву та подав своє архіпастирське благословення. 

 

Окремі слова вітання і шани митрополит Іоан передав Предстоятелю Православної Церкви України - Блаженнійшому Митрополиту   Київському і всієї України Епіфанію. Архіпастир запевнив українців у своїх постійних молитвах за єдність Православної Церкви в Україні та запросив їх частіше відвідувати святинні благословенної Еллади. 

 

По завершенні відправи відбулося святкове прийняття.

Прес-служба Рівненської єпархії