joomla

З 5 по 18 серпня з Благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, за сприянням  архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона паломницьким центром «Воскресіння» було організовано чергову прощу до святинь Древньої Греції.


Знову Православна Еллада з любов’ю відкрила свої обійми для прочан з Рівненської єпархії. Ту невимовну красу, неперевершену велич храмів та монастирів Грецької землі неможливо передати словами, незабутні духовні почуття та переживання воістину закарбовуються в серці кожного, хто з Божою поміччю прибуває сюди. 


Особливістю цьогорічного паломництва стала участь в чотирьох літургіях, двох на Святій горі Афон і двох в славних Салоніках. З великою християнською любов’ю православні греки зустрічали гостей з єдиновірної України.


Протягом прощі паломники відвідали Святий Афон, острів Керкиру (Корфу), монастир преподобного Діонісія Олімпійського, монастир Панагію Ката Ксенію, монастир святого апостола і євангелиста Іоана Богослова в Суроті, та місто Солунь. 


На кожному святому місці, в кожній святині, яку відвідали рівненські прочани ними підносилась молитва за єдність Церкви, припинення ворожнечі та розквіт Української Держави, щоб ворог був переможений і в рідній Україні запанували мир, любов та злагода.

протоієрей Миколай Капітула

головний координатор паломницького центру «Воскресіння»