joomla

IMG 6416З благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона з 23 по 31 серпня 2019  відбулася поїздка хору студентів Рівненської духовної семінарії до Болгарії, в місто Варна. Поїздка розпочалася з молитви у семінарському храмі, яку очолив ректор протоієрей Віталій Лотоцький. 

 

Найперша мета поїздки - це представлення і популіризація Української православної духової музики у світі на XXV Міжнародному фестивалі «Balkan folk fest 2019». У фестивалі приймали участь колективи з усього світу, а серед них і учасники з України.

 

І як же без відпочинку... Нові знайомства із закордонними колективами, незабутні прогулянки вечірньою набережною, теплий бриз Чорного моря та багато іншого випробували на собі українські мандрівники. Але вся ця «казка» підійшла до завершення і з Божою поміччю всі повернулися додому.

 

Дякуємо Богу, архієпископу Іларіону, ректору, батькам та викладачам за можливість відкрити нові кордони, проводити час разом, у теплому дружньому колі.

 

Висловлюємо велику подяку регенту семінарського хору Пасічник Ірині Сергіївні за вагомий вклад у розвиток хору РДС та збагачення світогляду студентів.

 

Андрій Левицький,

староста хору студентів Рівненської духовної семінарії