joomla

22 вересня, в день пам'яті святих Богоотців Іоакима та Анни, відповідно рішення Священного Синоду Православної Церкви України  від 27 липня 2019 року було встановлено - День молитви за сім'ю.

 

Саме цього дня,  згідно Розпорядження Предстоятеля Православної Церкви України, Блаженнійшого Митрополити Київського і  всієї України Епіфанія, з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, у всіх храмах Рівненської єпархії звершувалися молебні цим святим, а в Свято-Покровському соборі Рівного була звершена і Божественна літургія для дітей, яку очолив протоієрей Петро Мартинюк та молебень із спеціальними молитовними проханнями про мир у родинах, добре виховання діток, про духовні блага і земний достаток сімей.

 

І приємно було бачити у цей день діток, немовлят на руках у батьків, а також бабусь, дідусів, які привели своїх онуків до храму, щоб спільно помолитися та Причаститися. Адже, сім'я і є спільнота, яка заснована на взаємній любові, самопожертві та становить домашню Церкву, в якій духовні орієнтири мають бути домінуючими у повсякденних сімейних стосунках та у вихованні дітей.

 

Після літургії,  в класі Недільної школи, був проведений урок "Шануй батька та матір...", під час якого дітки показували сценки, слухали повчальні історії, відповідали на поставлені запитання, охоче дискутували та співали. А завершився захід спільною родинною трапезою.

 

Тож нехай молитовне заступництво святих Богоотців Іоакима та Анни принесуть мир та злагоду в кожну сім'ю.

 

Мирослава Хоміцька, 

голова Єпархіального відділу функціонування

парафіяльних недільних шкіл та катехизації молоді