joomla

27 вересня, в день свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Хресто-Воздвиженську парафію села Деражне, де очолив святкову Божественну літургію з нагоди храмового свята. 

Слід зауважити, що дана релігійна громада одна з перших на Костопільщині, абсолютною більшістю своїх голосів, вийшла із складу Московського патріархату та приєдналася до Помісної Української Православної Церкви.

На початку літургії владика Іларіон звершив Чин оновлення храму. 

За богослужінням владиці співслужив благочинний Костопільського благочиння протоієрей Андрій Кононець, благочинний Клеванського благочиння протоієрей Олександр Літвінцов, настоятель храму протоієрей Андрій Мельник та запрошене духовенство.

За богослужінням співав хор Костопільського благочиння «Преображення» під керівництвом художнього керівника Михайла Куровського.

На Малому вході архієпископ Іларіон нагородив ієрея Романа Мельника  черговою богослужбовою нагородою – правом носіння камилавки.

Після Євангельського читання владика Іларіон звернувся до вірян з повчальним словом.    

По завершенні відправи відбувся хресний хід навколо храму прикінці якого духовенство та парафіяни поклонилися Чесному і Животворчому Хресту Господньому.

Потім архіпастир привітав настоятеля і парафіян з храмовим святом та нагородив активних парафіян Митрополичими і Архієреськими відзнаками.

 

Прес-служба Рівненської єпархії