joomla

12 жовтня архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Покровську парафію міста Сарни, де звершив чин оновлення місцевого храму та очолив у ньому Божественну літургію.

 

За богослужінням владиці співслужив єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Рівненський і Сарненський Гавриїл, благочинний Володимирецького благочиння протоієрей Віталій Боднар, благочинний Дубенського міського благочиння протоієрей Василій Лозинський, старший священик Свято-Покровського кафедрального собору міста Рівне протоієрей Роман Довбета, настоятель храму, благочинний Сарненського благочиння протоієрей Андрій Гаврилюк, благочинний Корецького благочиння протоієрей Іоан Мациканич та прибуле духовенство.

 

Під час Малого входу владика Іларіон, з благословення Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, нагородив протоієрея Андрія Гаврилюка та протоієрея Іоана Мациканича правом носіння митри.

 

Прикінці відправи архієрей привітав настоятеля та громаду з наступаючим храмовим святом і відзначив активних парафіян Митрополичими та Архієрейськими благословенними грамотами.

 

В свою чергу протоієрей Андрій Гаврилюк подякував архієреям та духовенству за візит і спільну молитву.

 Прес-служба Рівненської єпархії