joomla

29 листопада 2019 року, коли Православна Церква вшановує пам’ять святого апостола і євангелиста Матфея, Преосвященний Матфей, єпископ Володимир-Волинський і Турійський молитовно відзначив День свого Тезоіменитства. З  цієї нагоди у кафедральному соборі Різдва Христового м. Володимир-Волинський було відслужено Божественну літургію, яку очолив митрополит Львівський і Сокальський Димитрій. 

 

За богослужінням митрополиту Димитрію співслужив митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Рівенський і Острозький Іларіон, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, екзарх Вселенського Патріарха архімандрит Михаїл, секретар єпархіального управління, районний благочинний протоієрей Юрій Зінчук, секретар Львівської єпархії протоієрей Володимир Бачинський, районні благочинні, духовенство собору та запрошене духовенство. 

 

На запричасному архієрея привітали діти недільної школи, що діє при кафедральному соборі. Після богослужіння митрополит Димитрій привітав владику Матфея з Днем пам’яті Його Небесного Покровителя, побажавши невтомної праці на Ниві Христовій. 

 

Від духовенства архієрея привітав секретар єпархіального управління протоієрей Юрій Зінчук, зачитавши вітальний лист. До вітань долучились представники міської та районної ради, а також прибули представники влади з міста Сокаль ( малої батьківщини владики Матфея), голова Володимир-Волинського осередку «Союзу Українок», представники інтелегенці, силових структур, підприємці та інші. 

 

В свою чергу єпископ Матфей подякував духовенству та представникам влади за добрі і приємні вітання.

За іформацією cerkva-vv.info