joomla

29 грудня 2019 року, у неділю святих праотців, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолив Божественну літургію у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі.

 

На паперті головного храму обителі архіпастиря зустріли діти недільної школи Свято-Михайлівського храму с. Буща, які віршованими словами привітали владику, та за древньою українською традицією піднесли архієрею запашний коровай.

 

Перед початком літургії архієпископ Іларіон освятив накупольні розписи головного храму обителі, які були здійснені стараннями постійних меценатів монастиря – Івана Зими та Олега  Дацюка.

 

За богослужінням архієрею співслужили: намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), намісник Свято-Георгіївського монастиря архімандрит Софроній (Бордюк), ієромонах Лука (Зань), ієромонах Марк (Лісний), ієрей Петро Майба, ієрей Сергій Баранецький, протодиякон Віталій Рибчинський, протодиякон Андрій Бурдик та ієродиякон Ілля (Соцький).

 

За богослужінням співав хор Гурбинського монастиря під керівництвом регента Валентини Бартошенко та дитячий хор недільної школи Свято-Михайлівського храму с. Буща під керівництвом Богдани Майби.

 

За літургією молилися прихожани монастиря, а також прочани з Рівного, Здолбунова та Бущі. Багато вірян цього дня приступили до Таїнств Сповіді та Причастя.

 

Після відпусту владика Іларіон виголосив повчальну проповідь та, з благословення  Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, відзначив благодійників Івана Зиму та Олега Дацюка медалями «За жертовність і любов до України».

  

В свою чергу архімандрит Онуфрій подякував архієрею за архіпастирський візит та звершені урочисті богослужіння.

За інформацією пресслужби Гурбинського монастиря