joomla

7 лютого 2020 року в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися урочистості з нагоди 80-річчя від часу заснування закладу. Це вагома дата в житті інституту, оскільки за цей час не одне покоління кваліфікованих фахівців докладало багато знань і вмінь, втілювало власні надбання, щоб ствердити імідж закладу, виплекати та зростити високоосвічених освітян Рівненщини. Це було справжнє свято для працівників інституту та гостей, які прийшли розділити радість ювілейної дати.

 

Із вітальнім словом до присутніх звернувся архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон. Владика наголосив на важливості освіти в житті кожного з нас, оскільки храм науки є другим після храму Божого. Також архієрей, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія відзначив ректора інституту Аллу Леонідівну Черній Митрополичою благословенною грамотою з відзнакою.

 

Учасників гостин урочисто привітала ректор інституту, кандидат політичних наук, доцент Алла Леонідівна Черній. Колектив інституту сьогодні, наголосила промовець, – це професіонали своєї справи, досвідчені та ініціативні науково-педагогічні працівники, які  здійснюють підвищення кваліфікації, науково-методичний супровід педагогічних працівників закладів освіти та науково-методичних установ області, тісно співпрацюють з вітчизняними та міжнародними науковими установами, освітніми закладами та установами, забезпечують організацію і проведення професійних конкурсів, учнівських олімпіад і турнірів, здійснюють інформаційно-методичний супровід процедур ЗНО, сертифікацію педагогічних працівників, проводять міжнародні та національні моніторингові дослідження якості освіти, експертизу програм та підручників, науково-дослідницьку роботу, беруть участь в інноваційних проектах та програмах, упроваджують інклюзивну освіту на базі новоствореного Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти, забезпечують випуск фахового науково-методичного журналу "Нова педагогічна думка".

 

На адресу ювілярів в цей день також звучало багато теплих слів і від представників місцевої влади, зорема від голови Рівненської обласної ради Олександра Данильчука, першого заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації Сергія Подоліна, начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Григорія Таргонського, міського голови Рівного Володимира Хомка.

 

Гості та учасники свята також мали нагоду «перегорнути сторінки» становлення й розвитку інституту, згадати подвижників освітянської ниви Рівненщини, осягнути й осмислити нинішні досягнення колективу шляхом перегляду відеофільму «РОІППО: досвід та перспективи розвитку».

 

На шести тематичних локаціях учасникам гостин презентувалися досягнення колективу у співпраці з науковцями та педагогами області, українськими та міжнародними установами.

 

Незабутні враження, позитивні емоції та святковий настрій подарували присутнім номери у виконанні Народного ансамблю "Калинонька" Глинського навчально-виховного комплексу Здолбунівського району (художній керівник Валентина Третяк), Народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль "Козацька рада" Млинівського центру дозвілля (художній керівник Ярослав Савонюк), вихованці та капела бандуристів "Струни вічності" Олександрійської спеціалізованої мистецької школи-інтернату І–ІІІ ступенів.

 

 

За інформацією сайту roippo.org.ua