joomla

Сьогодні особливий день для кожного з нас, адже відзначаємо День матері – тієї безцінної для нас людини, яка дарувала нам народження і завдяки якій ми маємо можливість жити на цій землі, відчувати, радіти, любити, творити добро на славу Божу і на благо для ближніх. 

Для людини пізнання життя починається з матері, її любов, ніжність і турбота святинею входять у наше життя. У слові МАТИ – всесвіт і безкраїсть, воно відлунює у серцях цілющим теплом і щемливим сумом вдячності. Мати не лише є джерелом нашого життя, вона стоїть на початку наших життєвих доріг, молячи Бога за нас та навчаючи добру.

Сердечна подяка і низький уклін вам, шановні матері! Нехай ваші недоспані ночі, материнська любов, терпіння й турбота відгукуються щирістю та добром в душах ваших дітей. Особлива вдячність матерям, які народили та виховали справжніх і вірних синів та доньок нашої Батьківщини, наших захисників, багатодітним матерям та жінкам, які стали мамами для дітей-сиріт. Ви – берегині не лише своїх дітей, а всієї родини, роду, нашого народу. 

Бажаю всім вам здоров’я й довголіття, Божого благословіння у всіх добрих справах, щоби у вашій душі панувала радість і три найбільші християнські чесноти – віра, надія, любов. Приклад Пресвятої Богородиці, яка є Матір’ю Життя та Заступницею і Молитовницею за всіх вірних, нехай надихає вас, а Її чесний омофор – покриває від усякого зла!

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній