joomla

Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній 20 червня 2020 року прибув на Рівненщину з Першосвятительським візитом.

Його Блаженство звершив заупокійну літію на могилі приснопам‘ятного митрополита Даниїла (Чокалюка), який доклав багато зусиль та зробив значний внесок у розбудову Рівненської єпархії та утвердження Української Православної Церкви.

За богослужінням також молилися митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, єпископ Одеський і Балтський Павло, духовенство та віряни кафедрального собору Рівненської єпархії. А також Голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль, Рівненський міський голова Володимир Хомко, депутат ВР України Дмитро Соломчук, керівники силових структур, меценати та інтелігенція.

Після завершення літії Предстоятель поклав квіти на могилі приснопам‘ятного митрополита Даниїла (Чокалюка) та Василя Червонія.

Нагадуємо сьогодні о 9-й годині Предстоятель очолить Божественну літургію та панахиду за упокій загиблих українських козаків і новітніх українських героїв, які полягли за незалежність України. Богослужіння відбудеться просто неба у Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких Могилах.

Також Митрополит Епіфаній закладе капсулу під будівництво храму на честь святителя Спиридона Тримифунтського у Свято-Воскресенському Гурбинському монастирі у с. Мости, Здолбунівського району і очолить літію.

За іформацією Пресслужби Київської  Митрополії