joomla

25 червня 2020 року, в день пам’яті преподобного Онуфрія Великого, день свого тезоіменитства відзначив намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда).

 

З цієї нагоди в обителі було відслужено урочисту Божественну літургію, яку на запрошення священноархімандрита монастиря архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона та архімандрита Онуфрія (Ляди), очолив митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

 

За богослужінням владиці Димитрію співслужив митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), всечесна братія, а також духовенство Рівненської, Київської, Львівської та Тернопільської єпархій.

 

Під час Малого входу, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, клірик Київської єпархії протоієрей Степан Процик, за ревне служіння Церкві, був удостоєний чергової священничої нагороди – права носіння хреста з прикрасами. 

 

По завершенні літургії та молебню із словом проповіді звернувся митрополит Димитрій, в якій розповів про життя та подвиги преподобного Онуфрія Великого. Також владика Димитрій, від імені присутніх архієреїв та духовенства привітав архімандрита Онуфрія з днем тезоіменитсва, закликавши його у всьому наслідувати свого небесного покровителя.

 

Завершилось урочисте богослужіння уставним многоліттям.

 

 

Пресслужба Рівненської єпархії