joomla

24 липня 2020 року, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, у багатьох храмах України відбулися богослужіння з читанням Акафісту до Пресвятої Богородиці. 

 

Православні вірні з'єдналися у молитві про милість Божу та заступництво Пречистої Діви в час, коли Матір-Церква, Вселенський Патріархат, як і весь світ, постали перед викликами у зв’язку з повторним перетворенням собору Святої Софії Константинопольської на мечеть. 

 

Таке богослужіння зокрема відбулося у храмі на честь святої рівноапостольної княгині Ольги у селищі Рафалівка Володимирецького району, яке очолив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон. 

 

Владиці співслужив благочинний Володимирецького благочиння протоієрей Віталій Боднар, намісник Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах архімандрит Софроній (Бордюк), намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), настоятель храму протоієрей Тарас Кобзяк та духовенство Рівненської єпархії. 

 

Також цього дня в багатьох інших храмах Рівненської єпархії відбулися богослужіння з читанням Акафісту до Пресвятої Богородиці.

 

 

Читайте новини Рівненської єпархії у Telegramадже це швидко, зручно і завжди у вашому телефоні.

 

Пресслужба Рівненської єпархії