joomla

9 серпня 2020 року, в 9-у неділю після П’ятидесятниці, день пам’яті святого великомученика Пантелеймона, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолив Божественну літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі міста Рівне.

 

Під час богослужіння архієрею співслужив архімандрит Кіріон (Інасарідзе) та клірики Воскресенського і Покровського соборів.

 

За літургією була піднесена молитва про визволення від нашестя чужинців, а також всеукраїнська молитва про позбавлення від епідемії коронавірусу.

 

Під час відправи архіпастир звершив священичу хіротонію над дияконом Михаїлом Жуком, випускником Рівненської духовної семінарії.

 

По завершенні літургії був відслужений молебень перед іконою святого великомученика Пантелеймона з часткою його нетлінних мощей, яка постійно перебуває у кафедральному храмі.

 

Опісля архіпастир звернувся до пастви з повчальним словом та привітав іменників з днем ангела.

 

Також владика Іларіон, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, відзначив постійних благодійників Рівненської єпархії, депутатів Рівненської міської ради Мар’яна Году та Богдана Гапяка медаллями «За жертовність і любов до України».

 

Пресслужба Рівненської єпархії

фото Василь Мосійчук