joomla

10 вересня Православна Церква вшанувала пам'ять преподобного Іова, ігумена Почаївського. Цей день є особливим для Хрестовоздвиженського монастиря, що у с. Панталія, адже один із храмів носить ім'я на честь преподобного Іова Почаївського, який у свій час подвизався в обителі. 

 

Цього дня до монастиря завітав архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон який очолив в обителі урочисту Божественну літургію.

 

За богослужіння владиці співслужив намісник Свято-Миколаївського монастиря міста Дубно архімандрит Меркурій (Бікіра), благочинний міста Дубно протоієрей Василь Лозинський, намісник Хрестовоздвиженського монастиря ігумен Миколай (Хмарний) та запрошене духовенство.

 

По завершенні відправи архіпастир звернувся з проповіддю до вірян в якій нагада про подвиги преподобного Іова Почаївського на цьому святому місці.

 

Потім архієрей освятив монастирський корпус, який побудований зусиллями братії та благодійників. Також владика Іларіон, з благословення Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, відзначив благодійників, зокрема: Олександра Алексійчука орденом архістратига Божого Михаїла, Олексія Муляренка «медаллю за жертовність і любов до України», Леоніда Дудка та Анатолія Мандзюка Митрополичими благословенними грамотами. 

 

Архієрейськими благословенними грамотами були також відзначені священнослужителі єпархії та студенти Рівненської духовної семінарії, які потрудився на благо відродження святині.

 

 

Пресслужба Рівненської єпархії