joomla

В рамках заходів Посвяти в студенти першокурсників у Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбулось ознайомлення студентів з фотовиставкою «Автокефалія – мрія поколінь». За словами ректора КУП НАНУ проф. Юрія Ладиславовича Бошицького, - це подарунок студентській молоді від Предстоятеля Православної Церкви України, Блаженнійшого Митрополита  Епіфанія.  

 

Виставка є фіксацією унікальних митей, що засвідчує передісторію боротьби за автокефалію нашої помісної церкви. Її авторами стали священики Іван Сидор та диякон Андрій Сидор. Отець Іван Сидор, якого ми знаємо як дзвонаря із Михайлівського золотоверхого собору, котрий у 2013 році рятував від беркутівців наших студентів і скликав киян рятувати Майдан, є кандидатом наук з богослов’я і головним редактором журналу «Помісна Церква».

 

У своєму виступі секретар Рівненської єпархії протоієрей Сергій Лучанін  зазначив,  що саме молодь виступила за наше європейське майбутнє і саме вона чітко усвідомлює, що єдина сильна та незалежна Церква України повинна бути основою нової української нації. На завершення він благословив студентів на успішне навчання та окропив їх святою водою.

 

Правова розбудова європейської демократичної Української держави-пріоритетне  завдання майбутніх юристів, які чіткорозуміють, що її духовною основою є незалежна Церква, тому подібні заходи надзвичайно важливі для глибшого розуміння історично-релігійних процесів в сучасній Україні.

За інформацією http://rivne.kul.kiev.ua