joomla

27 вересня, в день свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Георгіївську громаду села Русивель Гощанського району, яка в минулому році приєдналася до Помісної Української Православної Церкви.

У місцевому храмі владика Іларіон очолив Божественну літургію. За богослужінням владиці співслужив благочиний Гощанського благочиння протоієрей Анатолій Мирончук, настоятель храму ієрей Олександр Панчук та прибуле духовенство.

На Малому вході архіпастир нагородив священика Олександра Панчука черговою священичою нагородою – правом носіння наперсного хреста.

За літургією була піднесена молитва про визволення від нашестя чужинців, а також всеукраїнська молитва про позбавлення від епідемії коронавірусу.

 

Також за богослужінням возносилась молитва за військових, які загинули в авіакатастрофі під Чугуєвом, та за захисників України, які загинули на Донбасі.

Прикінці літургії архієпископ Іларіон звернувся до вірян з проповіддю, в якій наголосив на важливості шанування Хреста Господнього, як однієї з основ нашого спасіння.

Наостанок владика Іларіон нагородив благодійників та церковний актив Архієрейськими благословенними грамотами.

Завершилось архієрейське богослужіння уставними многоліттям.

 

 

Пресслужба Рівненської єпархії