joomla

13 жовтня 2020 року, в день пам'яті святителя Михаїла, першого митрополита Київського, у Свято-Воскресенському храмі міста Корець відбулося урочисте богослужіння. На запрошення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона відправу очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон. 

 

Його Високопреосвященству співслужив митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, намісник Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) та настоятель храму протоієрей Іоан Мациканич. 

 

Шановних гостей на території храму зустрів настоятель храму протоієрей Іоан Мациканич та міський голова Корця Людмила Дмитрук.

 

За богослужінням були вознесені молитви як за здоров'я всіх воїнів, захисників української держави, так і за спокій тих, хто відав своє життя за волю і незалежність України.

 

Також була піднесена молитва за припинення епідемії.

 

Прикінці богослужіння митрополит Симеон привітав усіх присутніх в храмі із прийдешнім святом Покрови Пресвятої Богородиці, а також закликав всіх єднатися навколо Помісної Української Православної Церкви.

 

У цей день духовенство відвідало і Корецький краєзнавчий музей в якому ознайомилися з історією міста Корця, а також оглянули новостворену експозицію, яка розповідає про історію встановлення автокефалії Української Православної Церкви. 

 

Після цього священнослужителі помолились біля пам'ятної стели загиблих воїнів і всі тих, хто віддав своє життя у боротьбі за становлення української держави.

Пресслужба Рівненської єпархії

фото  https://orthodox.vinnica.ua