joomla

30 жовтня архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав парафію на честь Різдва Пресвятої Богородиці в селі Коритне Радивилівського благочиння, де в місцевому храмі очолив Божественну літургію.

 

За богослужінням владиці співслужив секретар єпархії протоієрей Сергій Лучанін, намісник Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах архімандрит Софроній (Бородюк), благочинний Радивилівського благочиння протоієрей Ігор Данилюк, благочинний Демидівського благочиння протоієрей Василій Іваник, настоятель парафії священик Назар Белейко та чисельне духовенство.

 

На Малому вході архієпископ Іларіон, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, возвів у сан протоієрея священиків Назарія Белейка та Євгенія Іваника.

 

Під час літургії була піднесена молитва про визволення від нашестя чужинців, а також всеукраїнська молитва про позбавлення від епідемії коронавірусу.

 

За богослужінням архіпастир рукоположив в сан диякона студента КПБА Романа Миська.

 

По завершенні літургії був звершенний хресний хід навколо храму після якого владика Іларіон відзначив активних парафіян Архієрейськими благословенними грамотами.

 

 

Пресслужба Рівненської єпархії