joomla

1 листопада 2020 року, у двадцять першу неділю після П’ятидесятниці, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Георгіївську парафію у с. Михайлівка Острозького благочиння, де у місцевому храмі очолив Божественну літургію. На початку відправи архієрей звершив чин оновлення храму.

 

За богослужінням владиці співслужив благочинний Острозького благочиння протоієрей Юрій Лукашик, настоятель храму священик Назарій Ніколайчук та прибуле духовенство.

 

Під час Малого входу архієписко Іларіон, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, нагородив правом носіння митри протоієрея Олега Парипу, а священик Назарій Ніколайчук був удостоєний права носіння наперсного хреста.

 

Під час літургії була піднесена молитва про визволення від нашестя чужинців, а також всеукраїнська молитва про позбавлення від епідемії коронавірусу.

 

По завершенні літургії владика Іларіон звернувся до пастви з повчальним словом та відзначив активних парафіян Митрополичими та Архієрейськими благословенними грамотами.

 

 

Пресслужба Рівненської єпархії