joomla

3 листопада 2020 року Православна Церква вшанувала пам’ять преподобного Іларіона, схимника Печерського. В цей день правлячий архієрей Рівненської єпархії - архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відзначив день свого Тезоіменитства.

 

З цієї нагоди у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Рівне було звершено Божественну літургію, яку очолив владика Іларіон.

  

За літургією архієрею співслужив архімандрит Кіріон (Інасарідзе), секретар єпархії протоієрей Сергій Лучанін, а також благочинні єпархії, намісники монастирів, клірики кафедральних соборів та духовенство Рівненської, Тернопільської та Львівської єпархій.

 

Під час Малого входу владика Іларіон, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, підніс до сану протоієрея священика Назарія Вернюка.

 

За літургією була піднесена молитва про визволення від нашестя чужинців, а також всеукраїнська молитва про позбавлення від епідемії коронавірусу.

 

Помолились також за новепреставленого протоієрея Ігоря Загребельного, та за воїнів, які відали своє життя на Сході України.

 

За богослужінням архієпископ Іларіон звершив ієрейську хіротонію над дияконом Романом Смагою. 

 

По завершенні літургії був відслужений молебень перед іконою з часткою мощей преподобного Іларіона, схимника Печерського. Потім із словами вітань на адресу архієрея звернулись священослужителі, вихованці Рівненської духовної семінарії та недільних шкіл та парафіяни.

 

На завершення відправи владика Іларіон подякував усім за вітання, після чого було проспівано уставне многолітня.

 

Пресслужба Рівненської єпархії

фото Василь Мосійчук