joomla

14 грудня 2020 року Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній нагородив відзнаками з нагоди ювілею 20-річчя відновлення Свято-Михайлівського собору архієреїв, духовенство та вірних. Серед нагороджених був архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

 

Предстоятель помісної Української Православної Церкви у своєму вітальному слові наголосив на значенні Михайлівського Золотоверхого монастиря в історії нашої Церкви й держави та привітав нагороджених.

 

«Час швидко збігає. І як ми бачимо, 20 років пролетіло дуже швидко. Напередодні другої річниці з часу Об’єднавчого Собору, який відбувся у Святій Софії, сьогодні ми відзначаємо такий перший ювілей – 20-ліття відновлення Свято-Михайлівської Золотоверхої обителі. Собор існував століттями, був зруйнований і прийшов час, коли його було відроджено. І сьогодні ми вшановуємо відзнаками тих, хто брав безпосередню участь у відбудові цього храму, в його розбудові та сьогоденні. Варто зазначити, що Михайлівський монастир відіграє важливу роль зараз не тільки в житті нашої єдиної помісної Православної Церкви, але й загалом в житті Києва і нашої України», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.

 

 

 

Пресслужба Рівненської єпархії

за матеріалами  pomisna.info