joomla

14 березня 2021 року, в Сиропусну неділю, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Покровську громаду с. Будераж Здолбунівського благочинння, яка рік тому приєдналася до Православної Церкви України. 

 

У місцевому храмі владика Іларіон очолив Божественну літургію.

 

За богослужінням владиці співлужив намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) з братією обителі, а також духовенство єпархії.

 

За літургією лунала молитва за Українських захисників, за визволення України від нашестя чужинців, а також Всеукраїнська молитва про позбавлення від епідемії коронавірусу.

 

По заврешенні літургії архієрей прочитав молитву на початок Великого посту.

 

Потім владика Іларіон звернувся до вірян із словом проповіді, в якому наголосив, що прощати гріхи ближнім - це закон Євангелія, це веління Самого Господа. «Якщо ви, - говорить святе Євангеліє, - прощатимете людям їх провини, то і вам простить Отець ваш Небесний, а якщо не прощатимете людям провин їх, то і Отець ваш не простить вам провин ваших. Так і в молитві Господній, яку нам дав Сам Бог, ми просимо: І прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим. Тільки у взаємному смиренні, взаєморозумінні і всепрощенні можливо для людини знайти душевний мир і вступити на шлях покаяння, наближаючись до Бога» - сказав у своєму слові архієрей.

 

Також архієпископ Іларіон привітав громаду із річницею приєднання до Помісної Української Правосланої Церкви та відзначив активних парафіян Архієрейськими благословенними грамотами.

 

 

Пресслужба Рівненськї єпархії

фото Василь Мосійчук