joomla

Сьогодні, 1 квітня 2021 року, у  стінах Рівненської міської ради відбувся Духовний ранок. 

 

- Це добра традиція, яка існує по всьому світу. Понад 60 років такі заходи проходять у Конгресі США, Європарламенті, у Німеччині, Норвегії та інших країнах. То ж і нам хотілося б, щоб сьогоднішній день ми розпочали не з традиційних нарад, а спільної молитви, - говорить міський голова Рівного Олександр Третяк. - Приємно, що на моє запрошення відгукнулися представники багатьох релігійних громад нашого міста. Ми різні, але є основні цінності, які нас об'єднують.

 

Основна тема Духовного ранку - Боротьба з коронавірусом, молитва за медиків та хворих на COVID-19. Присутні багато дякували медичним працівникам за їх щоденну працю та порятунок людських життів, а також підносили молитви до Бога за зцілення душі кожного.

 

- Нам надзвичайно приємно, що представники різних конфесій об’єдналися, щоб разом підтримати нас, медиків, які щоденно працюють над порятунком людських життів, - розповів головний лікар Центральної міської лікарні Євген Кучерук. – У нашій області найнижчий рівень смертності від коронавірусу, але інколи і для медиків залишається загадкою, чому люди з однаковими діагнозами та прогнозами мають різну динаміку лікування. То ж духовна підтримка теж надзвичайно важлива.

Приємно, що на запрошення стати учасниками Духовного ранку відгукнулися представники багатьох релігійних громад Рівного. Адже всі вони переконані, що спільна молитва має ще більшу силу.

 

- Усе, чого будете просити в молитві, віруйте, що одержите, і буде вам так. Ця цитата зі Святого письма спонукає нас звертатись до Бога й у хвилини щастя чи відчаю, і коли біда на порозі чи стоїмо на розпутті. Тому такі заходи надзвичайно важливі для нашої громади, - зазначив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

 

Попри певні відмінності, є основні цінності, які усіх об'єднують. В період боротьби з пандемією особливо важливо демонструвати єдність, щоб разом перемогти цей вірус.

 

Духовні ранки стануть доброю традицією, присутні домовилися, що наступна спільна молитва відбудеться вже наприкінці квітня.

За інформацією Рівненської міської ради