joomla

П`ять років тому, 23 квітня 2016 року, у Лазареву суботу, було освячено Свято-Воскресенський храм Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря. Щороку з цієї нагоди саме у Лазареву суботу склалася традиція урочистими богослужіннями згадувати цю знаменну подію в житті Гурбинської обителі.

 

Так само і цього року, 24 квітня 2021 року, у Лазареву суботу, Свято-Воскресенському храмі відбулися святкові богослужіння.

 

Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого очолив намісник Гурбинського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), якому співслужили насельники обителі ієромонах Лука (Зань), ієромонах Марк (Лісний) та ієромонах Ілля (Соцький).

 

Особливі молитви за літургією було піднесено за жертводавців та фундаторів, усіх, хто долучився до будівництва та облаштування Свято-Воскресенського храму.

 

Багато присутніх вірян приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Животворчих Таїн Тіла і Крові Христових.

 

З благословення намісника до вірян з повчальним словом на Лазареву суботу звернувся ієромонах Марк.

 

Після літургії духовенством було відслужено святковий молебень за Україну з піднесенням прохань за українських воїнів та за визволення нашої Держави від нашестя чужинців. Також посилені молитви було піднесено за визволення українського народу та всього людства від пошесті згубної, яка сьогодні шириться світом.

 

По закінченні богослужінь до вірян та духовенства з вітальним та повчальним словом звернувся архімандрит Онуфрій. Отець-намісник привітав усіх з першим ювілеєм з дня освячення головного храму монастиря та подякував усім присутнім за спільну молитву.

 

Завершилися урочистості уставним многоліттям.

 

Прес-служба Гурбинського монастиря