joomla

16 травня, з нагоди відзначення Дня Європи в Україні, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, взяв участь в заходах, які проходили на території Дубенського історико-культурного заповідника. Разом з керуючим Рівненської єпархії на урочистостях був присутній митрополит Переяславський і Вишневський Олександр Драбинко та благочинний Дубенського благочиння протоієрей Василій Лозинський.

 

Захід пройшов за участі послів та консулів з Латвії, Польщі, Чехії, Хорватії, Бельгії, а також народних депутатів України та представників місцевої влади.

 

На початку урочистостей владика Іларіон привітав учасників з Днем Європи, наголосивши на важливості збереження християнських цінностей, на яких будувалася Європейська цивілізації. З нагоди відзначення дня музеїв архіпастир, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, вручив колективу Дубенського історико-культурного заповідника Митрополичу благословенну грамоту. 

 

Також священослужителі взяли участь у відкриті виставки творів сакрального мистецтва та відвідали оновленні виставкові зали Дубенського замку.

 

 

Пресслужба Рівненської єпархії

фото facebook-сторінка митрополита Олександра