joomla

19 серпня 2021 року, в день відзначення одного з дванадцяти найбільших свят Православної Церкви – Преображення Господнього, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Преображенську парафію м. Дубно (Кемпа), де з нагоди храмового свята очолив Божественну літугію.

 

За богослужінням владиці співслужив благочиннй Дубенського благочиння протоієрей Василій Лозинський, намісник Свято-Миколаївського чоловічого монастиря архімандрит Меркурій (Бікіра), настоятель храму священик Дмитро Кецко та прибуле духовенство.

 

Разом з священослужителями та вірянами за літургією молився Дубенський міський голова Василь Антонюк.

 

Під час Малого входу архієпископ Іларіон нагородив священика Дмитра Кецка правом носіння наперсного хреста.

 

За літургією архіпастир звершив священичу хіротонію над дияконом Богданом Шелестом, випускником Київської Православної Богословської Академії.

 

По завершенні відправи було відслужено заупокіну літію на могилі багатолітнього настоятеля храму протоієрея Богдана Кецка, який відійшов у вічність 28 лютого цього року.

 

Також архієрей звершив освячення винограду та плодів, яке традиційно відбувається на свято Преображення, та привітав настоятеля і громаду з храмовим святом.

Пресслужба Рівненської єпархії