joomla

Vladuka-ILarionШановні рівняни!

Щиросердечно вітаю Вас із нашим спільним святом – Днем міста!

 

Славне місто Рівне, яке ми любимо, шануємо та молимося за нього, має багату історію. Перша письмова згадка про місцевість, де зараз знаходиться місто, датується 1283 роком. Ця територія тоді належала до Галицько-Волинського князівств.

 

У житті нашого міста чимало яскравих сторінок – з ним пов’язані імена відомих державних діячів, вчених, митців, літераторів, спортсменів.

 

Сучасні ж рівняни – європейці з вільним українським духом, громадяни суверенної України, яка міцно тримає європейський курс, боронить свою незалежність, відстоює демократію. І хоча ми ходимо до різних храмів, слухаємо різну музику, співаємо різні пісні, усі ми – єдина рівненська родина, яка любить і шанує свого ближнього. Прикладом цього є те, що в усіх храмах постійно підноситься спільна молитва за наше місто, за нашу Державу, за наших Захисників.

 

Відзначаючи сьогодні День міста, я перш за все схиляю голову перед мужністю тих рівнян, які в перших лавах захисників Батьківщини ціною власного життя здобувають мир і право будувати свою Українську державу. Дякую і тим мешканцям, які небайдужі до долі рідного міста та країни, особливо представникам старшого покоління - мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, і розруху, але не зламався, не втратив віри, а продемонстрував приклад служіння малій батьківщині – своєму рідному місту, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще.

 

Дякую кожному з Вас за добрі справи, вчинки, наміри та починання. Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній вулиці, у кожному будинку, в кожній сім'ї, об’єднуючи всіх нас у єдину рівненську родину!

 

Бережімо наше славне місто у щоденній чесній праці, в любові та у молитві!

 

Іларіон,

архієпископ Рівненський і Острозький